Odbojkaši Partizana i Vojvodine stekli prednost u plej-ofu

Izvor: Blic, 03.Apr.2011, 22:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Partizana i Vojvodine stekli prednost u plej-ofu

Odbojkaši Partizana i novosadske Vojvodine stekli su prednost na početku polufinalne serije plej-ofa prvenstva Srbije posto su dobili mečeve protiv kragujevačkog Radničkog, odnosno Crvene zvezde.

Partizan je u Beogradu pobedio Radnički sa 3:1 (25:23, 34:36, 25:17, 25:17), dok je Vojvodina u Novom Sadu nadigrala Crvenu zvezdu posle pet setova >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << - 3:2 (21:25, 25:22, 15:25, 25:22, 15:13).

Polufinalna serija igra se do tri pobede, a u narednim mečevima sledeće sedmice Partizan i Vojvodina ponovo su domaćini.

Povezane vesti: Partizan i Zvezda zakazali derbi u finalu kupa za odbojkaše Završnica Kupa za odbojkaše: Četiri želje za jedan pehar Zvezda i Partizan organizuju Finalni turnira Kupa za odbojkaše Preokret u Šumicama, odbojkaši Zvezde pobedili Vojvodinu Ubedljive pobede odbojkaša Zvezde i Vojvodine
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan,   Večiti derbi,   Kragujevac

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.