Srbin se vratio u Tursku i odmah pogodio! (video)

Izvor: Sportske.net, 27.Sep.2019, 20:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bašakšehir ima veliku prednost u prvom poluvremenu.

Danijel Aleksić se ovog leta vratio u Tursku gde je nako epizode u Saudijskoj Arabiji obukao dres Bašakšehira.

Ubrzo se bivši napadač Malatije vratio u formu i postigao gol na večerašnjem susretu protiv Rizespora.

Nakon prodora Višće, Aleksić se našao na pravom mestu i savladao golmana na prvoj stativi u 19. minutu susreta.

Pogodak možete pogledati OVDE.

Bašakšehir vodi sa 2:0 u prvom poluvremenu, čini se da je pobeda favorita na pomolu...
Pogledaj vesti o: Turska