Stoni tenis: Gradska liga 17.kolo

Izvor: MC Bor, 28.Mar.2013, 12:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stoni tenis: Gradska liga 17.kolo

Bor, 28. mart
Autor: S.Ranđelović
U sredu je odigrano nepotpuno 17. kolo Gradske lige u stonom tenisu. Ekipe iz Zaječara nisu došle (verovatno zbog loših vremenskih uslova) , pa su njihovi mečevi odloženi :
NO LIMITS – JUBUL
ČIGRA – METAL  MD
REPLAY – FELIKS
Odigrano je :
PERSPEKTIVA – VERONA HIT     2:4
ŠILJOMANA – NO NAME              0:4
GRAFOMED – NIVES                    3:4
Slobodna je bila ekipa : POTENCIJA*L
Posebno ističemo derbi kola između ekipa GRAFOMED i NIVES koje su uz zaječarski JUBUL , glavni favoriti za osvajanje Gradske lige. U ovom neizvesnom i atraktivnom meču odluka o pobedniku doneta je tek posle meča u dublu. Slavila je sa 3:2 u setovima dosada neporažena ekipa NIVES, za koju su nastupili Colić Nikola i Miladinović Boško i time zabeležila ukupnu pobedu u ovom meču od 4:3.
Više informacija o Gradskoj ligi i svim stonoteniskim takmičenjima u Boru možete videti na: http://gradska-liga-bor.weebly.com.

Pojedinačna statistika takmičara koji su igrali „Gradsku Ligu Bor“ posle 17. kola. Crvena štikla na kraju označava takmičare koji se u tom trenutku nalaze u TOP 12.
Prvih 12 takmičara na kraju sezone učestvuju na TOP 12  „Gradske Lige Bor“  Juna meseca 2013 godine.
Takmičari pod rednim brojem (13, 14 i 15) su rezerve za TOP 12.
Da bi igrač bio u konkurenciji za učestvovanje na TOP 12 mora imati najmanje 17 odigranih mečeva u toku cele  sezone.

Podeli/Sačuvaj
Pogledaj vesti o: Zaječar

Nastavak na MC Bor...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MC Bor. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MC Bor. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.