Izvor: RTS, 14.Dec.2019, 16:28

Votford namučio Liverpul, Salah prelomio meč

Fudbaleri Liverpula savladali su ekipu Votforda na svom stadionu sa 2:0 u meču 17. kola Premijer lige. Jedini strelac na meču bio je Salah.
Ponovo je Liverpul pokazao odliku velikih ekipa da, uprkos tome što nije odigrao najbolju partiju, zabeleži tri boda.
Ekipa Votforda pružala je veliki otpor i u većem delu bila ravnopravni protivnik šampionu Evrope.
"Stršljenovi" igraju preporođeno sa novim trenerom Najdželom Pirsonom, što su pokazali i protiv lidera na tabeli Premijer lige, ali na njihovu žalost nisu uspeli da materijalizuju stvorene šanse.
Liverpul je imao kontrolu poseda, pogotovo u prvom poluvremenu, stvorio dovoljan...