Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Mar.2015, 22:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina u finalu Kupa izazivača
Odbojkaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa izazivača pošto su večeras u Novom Sadu, u revanš utakmici polufinala, pobedili Strojitelj iz Minska sa 3:2 u setovima (23:25, 24:26, 25:22, 25:15, 15:10).
U prvoj utakmici u Minsku, 25. marta, Vojvodina je pobedila Strojitelj sa 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:18).
Vojvodina će u finalu igrati protiv Benfike iz Lisabona, koja je u drugom polufinalu eliminisala italijansku Ravenu.
U prvoj utakmici u Lisabonu >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Benfika je pobedila sa 3:0 u setovima (25:20, 26:24, 25:19), a večeras u Forliju u revanšu sa 3:2 (23:25, 25:27, 25:20, 25:18, 15:10).
Prva finalna utakmica igraće se se 8. aprila u Novom Sadu, a revanš je na programu 12. aprila u Lisabonu.



