Vojvodina u finalu Kupa izazivača

Izvor: NoviMagazin.rs, 29.Mar.2015, 22:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina u finalu Kupa izazivača

Odbojkaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa izazivača pošto su večeras u Novom Sadu, u revanš utakmici polufinala, pobedili Strojitelj iz Minska sa 3:2 u setovima (23:25, 24:26, 25:22, 25:15, 15:10).

U prvoj utakmici u Minsku, 25. marta, Vojvodina je pobedila Strojitelj sa 3:1 (25:22, 22:25, 25:20, 25:18).

Vojvodina će u finalu igrati protiv Benfike iz Lisabona, koja je u drugom polufinalu eliminisala italijansku Ravenu.

U prvoj utakmici u Lisabonu >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << Benfika je pobedila sa 3:0 u setovima (25:20, 26:24, 25:19), a večeras u Forliju u revanšu sa 3:2 (23:25, 25:27, 25:20, 25:18, 15:10).

Prva finalna utakmica igraće se se 8. aprila u Novom Sadu, a revanš je na programu 12. aprila u Lisabonu.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.