Vojvodina u finalu Kupa izazivača

Izvor: Vesti-online.com, 29.Mar.2015, 21:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina u finalu Kupa izazivača

Odbojkaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa izazivača pošto su u Novom Sadu, u revanš utakmici polufinala, savladali belorusku ekipu Strojitelj iz Minska sa 3:2 u setovima - 23:25, 24:26, 25:22, 25:15, 15:10.

U sjajnoj odbojkaškoj predstavi, posle mnogo uzbuđenja i velikog preokreta u maloj sali SPC "Vojvodina" u Novom Sadu, domaći odbojkaši su došli do velikog uspeha.

Prvi meč u Minsku Novosađani su dobili rezultatom 3:1.

U borbi za trofej >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Kupa izazivača Vojvodina se sastaje sa lisabonskom Benfikom, koja je u drugom polufinalnom dvomeču bila bolja od italijanske Ravene (3:0, 3:2).

Prva finalna utakmica između Vojvodine i Benfike igra se 8. aprila u Novom Sadu, a revanš je 12. aprila u Lisabonu.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.