Izvor: Vesti-online.com, 29.Mar.2015, 21:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vojvodina u finalu Kupa izazivača
Odbojkaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa izazivača pošto su u Novom Sadu, u revanš utakmici polufinala, savladali belorusku ekipu Strojitelj iz Minska sa 3:2 u setovima - 23:25, 24:26, 25:22, 25:15, 15:10.
U sjajnoj odbojkaškoj predstavi, posle mnogo uzbuđenja i velikog preokreta u maloj sali SPC "Vojvodina" u Novom Sadu, domaći odbojkaši su došli do velikog uspeha.
Prvi meč u Minsku Novosađani su dobili rezultatom 3:1.
U borbi za trofej >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << Kupa izazivača Vojvodina se sastaje sa lisabonskom Benfikom, koja je u drugom polufinalnom dvomeču bila bolja od italijanske Ravene (3:0, 3:2).
Prva finalna utakmica između Vojvodine i Benfike igra se 8. aprila u Novom Sadu, a revanš je 12. aprila u Lisabonu.
Nastavak na Vesti-online.com...









