Vojvodina u finalu Kupa Izazivača

Izvor: Akter, 29.Mar.2015, 23:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vojvodina u finalu Kupa Izazivača

Odbojkaši Vojvodine plasirali su se u finale Kupa izazivača pošto su večeras u Novom Sadu, u revanš utakmici polufinala, savladali belorusku ekipu Strojitelj iz Minska sa 3:2 u setovima - 23:25, 24:26, 25:22, 25:15, 15:10.

U sjajnoj odbojkaškoj predstavi, posle mnogo uzbuđenja i velikog preokreta u maloj sali SPC "Vojvodina" u Novom Sadu, srpski klub je ostvario najveći uspeh u istoriji.

Prvi meč u Minsku Novosađani su dobili rezultatom 3:1.

U borbi za trofej >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << Kupa izazivača Vojvodina se sastaje sa lisabonskom Benfikom, koja je u drugom polufinalnom dvomeču bila bolja od italijanske Ravene (3:0, 3:2).

Prva finalna utakmica između Vojvodine i Benfike igra se 8. aprila u Novom Sadu, a revanš je 12. aprila u Lisabonu.

Nastavak na Akter...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.