Verder se budi

Izvor: Press, 04.Nov.2012, 20:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Verder se "budi"

Hant dva puta u metu! Fudbaleri Verdera savladali su večeras na svom "Vezeru" ekipu Majnca rezultatom 2:1 (1:0) u poslednjem meču 10. kola nemačke Bundeslige.

Drugu pobedu u poslednja tri kola domaćinu je doneo Aron Hant, golovima u 11. i 86. minutu. Strelac za goste bio je Salaj u 64.

Sa dve pobede i remijem u poslednja tri kola, Verder je skočio na sedmo mesto sa 14 bodova, dok je Majnc plasiran poziciju ispod sa istim brojem poena.

Ranije danas, >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << Bajer iz Leverkuzena dobio je Fortunu iz Diseldorfa sa 3:2 na svom terenu. Bajer je do vođstva došao u 16. minutu golom Sidnjea Sama, a izjednačenje gostima doneo je Nando Rafael u 40. Minut nakon izjednačenja, novu vođstvo za Bajer doneo je Andre Šurle, a prednost je duplirao Nando Rafael u 66. minutu. Konačcan rezultat postavio je Adam Bodžek u 86. minutu.