Izvor: Sportske.net, 07.Jul.2020, 21:27

Valensija uhvatila poslednji let za Evropu

Pobeda Slepih miševa u samom finišu.
Fudbaleri Valensije pobedili su na svojoj Mestalji ekipu Valjadolida rezultatom 2:1 (1:0) u 35. kolu La Lige.
Valensija je povela u 35. minutu kada je Kevin Gameiro proigrao Maksija Gomeza koji lako sa pet metara pogađa za 1:0.
Valjadolid je uspeo da izjednači početkom drugog poluvremena, kada je strelac bio Viktor Garsija. On je posle jednog karambola u šesnaestercu, iz okreta pogodio za 1:1.
Valensija se nije predavala, privremeni trener Voro je napravio svih pet izmena, a najdragocenija je bio Li Kangin, koji je zamenio Solera i u samom finišu doneo pobedu.
Reprezentativac Južne Koreje je lepo povukao loptu u sredinu sa desnog boka i...