Veoma bitna tri boda za Valensiju VIDEO

Izvor: B92, 07.Jul.2020, 21:56

Fudbaleri Valensije pobedili su Valjadolid rezultatom 2:1 u 35. kolu španske LaLige.

"Slepi miševi" su prekinuli niz od četiri meča bez trijumfa zaredom i ostali u trci za Evropom.

U prvom poluvremenu viđena je praktično jedna prava prilika, a nju je iskoristio iskusni Maksimilijano Gomes, koji je u 30. minutu realizovao asistenciju Kevina Gameira.

Valensija je na pauzu otišla sa prednošću, ali ju je ubrzo izgubila, jer je Viktor Garsija već u 47. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu izjednačio.

Utakmica je bila mirna i nezanimljiva sve do 86. minuta kada je veliku šansu za goste propustio Pablo Ervijas.

To je samo tri minuta kasnije kaznio Kangin Li koji je veličanestvenim udarcem doneo veoma bitna tri boda ekipi sa Mestalje.