Izvor: RTS, 14.Maj.2021, 18:26

TSC ubedljiv, remi Vojvodine i Spartaka

Fudbaleri TSC-a savladali su na gostovanju u Surdulici ekipu Radnika sa 3:0 u meču 37. kola Superlige Srbije. Vojvodina i Spartak su u Novom Sadu odigrali nerešeno 1:1.
Izabranici Mladena Krstajića su do pobede nad Radnikom došli golovima u drugom poluvremenu.

Igrao se 54. minut kada je Stanojev doneo prednost gostima, da bi u 79. TSC poveo sa 2:0, golom Tumbasevića.
Konačan rezultat postavio je Lukić u 82. minutu.
Ekipa Vojvodine >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << je na svom stadionu odigrala nerešeno protiv subotičkog Spartaka.
Gosti su poveli golom Tufegdžića u 13. minutu, a bod Vojvodini doneo je Mrkaić u 75.