Selta se provukla u Sevilji, do boda iz jedinog šuta! (video)

Izvor: Sportske.net, 30.Avg.2019, 22:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru trećeg kola španske Primere, "Rohiblankosi" su dočekali ekipu iz Viga.

Fudbaleri Selte su uspeli da osvoje bod na "Sančes Pishuanu" protiv Sevilje, nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1 (0:0).

Pripretili su prvi domaći u devetom minutu, tukao je Đordan sa ivice kaznenog prostora, ali tik pored gola rivala.

Smao dva minuta kasnije, velika šansa za De Jonga, Regiljon ga je dobro proigra, da bi Holanđanin iz dobre pozicije tukao levo od gola >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ekipe iz Viga.

Nova šansa za De Jonga već u 17. minutu, bivši napadač PSV je iz dobre pozicije loše šutirao.

U finišu prvog dela šansa za Munira, ali je mreža Selte i ovoga puta ostala netaknuta, intervenisao je Blanko.

U nastavku dominacija Sevilje, ali nije bilo izglednijih prilika, sve do 81. minut, kada je Banega iz slobodnog udarca ubacio loptu pred gol Selte, gde je najviši u skoku bio Franko Vaskez, koji glavom postiže pogodak za 1:0.

Sudija Del Sero je ipak rešio da pogleda snimak, ali je ostao pri prvoj odluci, Andalužani su poveli.

Ipak, samo par minuta kasnije, Denis Suarez postiže pogodak u poravnava rezultat. Prvi šut ka golu rivala i 1:1 na semaforu.

Do kraja nije bilo promene rezultata, podela bodova na "Pishuanu" na otvaranju trećeg kola.