LaLiga: Suares spasao Seltu, Bilbao lako do pobede

Izvor: B92, 31.Avg.2019, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sevilje i Selte odigrali su nerešeno 1:1, dok je Bilbao savladao Real Sosijedad sa 2:0, u trećem kolu španske LaLige.

Sevilja je povela u 81. minutu golom Franka Vaskesa, a izjednačenje i bod Selti je samo tri minuta kasnije doneo Denis Suares.

Fudbaleri Sevilje u narednom kolu Primere gostuju Alavesu, dok Selta dočekuje Granadu.

Bilbao je meč rešio u prom poluvremenu došavši do nenadokandivih 2:0 već u 28. minutu.

Strelac prvog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gola bio je Injaki Vilijams, da bi na 2:0 povisio Raul Garsija u 28.

Bilbao u narednom kolu putuje u Majorku, dok Sosijedad dočekuje Atletiko.