Anđušić napustio Partizan

Izvor: Akter, 30.Dec.2015, 16:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Anđušić napustio Partizan

Košarkaš Partizana Danilo Anđušić potvrdio je danas da je završio svoj drugi mandat u crno-belom dresu

Anđušiću je istekao kratkoročan ugovor sa Partizanom, a klub nije želeo da mu ponudi nastavak saradnje.

"Boli me što je moj Partizan u ovakvoj situaciji, što smo izgubili sigurnost i mnoge dobijene utakmice, iako nam navijači daju maksimalnu podršku. Želim da se zahvalim svima na podršci i bezgraničnom poverenju i da kažem da mi je krivo što >> Pročitaj celu vest na sajtu Akter << nisam bio u situaciji da pružim onoliko koliko su oni, koji žive za crno-bele boje, pa i ja sam, očekivao. Partizan će uvek biti moj dom i nikada nijedna nepravda koja mi je nanešena od strane pojedinca, ne može biti veća od emocija", napisao je Anđušić na Tviter profilu.

Anđušić je u dosadašnjem toku ABA lige prosečno postizao 6,8 poena, 1,2 asistencije i 1,7 skokova.

Tokom karijere igrao je za Hemofarm, Mega Vizuru, Virtus iz Bolonje, Valjadolid i Bilbao.

Nastavak na Akter...



Povezane vesti

Anđušić napustio Partizan

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 30.Dec.2015

Košarkaš Partizana Danilo Anđušić potvrdio je danas da je završio svoj drugi mandat u crno-belom dresu...Anđušiću je istekao kratkoročan ugovor sa Partizanom, a klub nije želeo da mu ponudi nastavak saradnje..."Boli me što je moj Partizan u ovakvoj situaciji, što smo izgubili sigurnost i...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Akter. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Akter. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.