Izvor: Sportske.net, 30.Maj.2020, 17:02

Radnik osvojio bod pred dolazak Partizana, uz čak trojicu povređenih igrača!

Veliki pehovi zadesili su Surduličane danas tokom meča sa Proleterom.
Utakmicom između Radnika i Proletera danas je nastavljeno 27. kolo Linglong Superlige.
Meč je završen bez pobednika, rezultatom 1:1, ali ostaće upamćen i po seriji povreda fudbalera Radnika, koji je meč morao da završi sa igračem manje na terenu, jer je trener Simo Krunić ranije iskoristio sve izmene.
U prvom poluvremenu povredio se Stanisavljević, zatim je van igre morao i Stevanović koji je odigrao samo prvih 45 minuta, a tokom drugog poluvremena na povredu se požalio i Ranko Jokić, koji je izašao iz igre, ali Surduličani više nisu imali pravo na izmenu.
Kada je sama utakmica u pitanju, Proleter je poveo...
Pogledaj vesti o: Partizan