Izvor: Sportske.net, 14.Jun.2020, 16:11

Poraz Vojvodine pred dvomeč sa Partizanom, ništa od rekorda!

Da su danas trijumfovali, Novosađani bi oborili klupski rekord po broju prvenstvenih pobeda na gostovanjima u jednoj sezoni.

Fudbaleri Inđije pobedili su danas na svom terenu Vojvodinu sa 2:0, u utakmici 29. kola Super lige Srbije.

Strelac prvog gola bio je Nebojša Bastajić u 23. minutu, a pobedu je obezbedio Stefan Purtić golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Indjija je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i sa 25 bodova zauzima >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << 13. mesto na tabeli.

Vojvodina je pretrpela šesti poraz i treća je sa 59 bodova. Novosađani imaju dva boda manje i utakmicu više od drugoplasiranog Partizana.

U poslednjem 30. kolu Indjija će igrati na gostovanju protiv Javora, a Vojvodina će dočekati Partizan.