Poluvreme - Burno u Humskoj, da li je Partizan oštećen? (video)

Izvor: Sportske.net, 06.Okt.2019, 19:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Domaćin nezadovoljan odlukom glavnog arbitra da dosudi penal.

Fudbaleri Partizana gube nakon prvih 45 minuta u Humskoj protiv Voždovca sa 1:0 u 11. kolu Linglong Superlige Srbije.

"Crno-beli" su od početka meča imali terensku inicijativu, prvi je mogao da pripreti Asano koji je ipak nije stigao centaršut.

Osokolili su se gosti početnog pritiska i pokušali preko Nikolića, ali lopta je otišla preko gola.

Tošićev udarac iz slobodnog udarca >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << odbranio je Ilić, da bi u 26. minutu usledio totalni šok na tribinama u Humskoj.

Sudija Marković je pokazao na belu tačku posle kontakta Stojkovića sa Mašovićem o kojem će se diskutovati nakon meča, a neumoljiv sa penala dva minuta kasnije bio je Nemanja Nikolić.

Odluka glavnog arbitra uzbunila je sve na stadionu Partizana, od igrača i šefa stručnog štaba Sava Miloševića koji su burno reagovali do navijača koji su bacanjem baklji na terenu prekidali meč u nekoliko navrata.

Glavni sudija meča je u još jednom navratu prekinuo meč zbog spornog transparenta, "crno-beli" su pokušavali da ugroze gol Ilića, ali bez rezultata.

CRNO BELI OTPOR 💪💪💪!!!

— GROBARI (@familyPARTIZAN) 06. октобар 2019.

Prekinite utakmicu uletanjem na Teren, a ne ubacivanjem Baklji.

— ⚫⚪ BWA ⚫⚪🇷🇸 (@PartizanOnlyOne) 06. октобар 2019.

Partizan treba da napusti ovu smejuriju od lige, ovo vise nema smisla!

— Nebojsa Tepavac (@nebojsatepavac) 06. октобар 2019.

Bravo @FSSrbije, ovakve sudije sa namernim greškama ne možete da nađete ni na buvljaku! #Partizan

— AleksandarVelinovski (@Velinovski) 06. октобар 2019.