Udala se ćerka legendarnog rokera: Pola Holivuda slavilo u Parizu

Izvor: B92, 01.Jul.2019, 10:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Udala se ćerka legendarnog rokera: "Pola" Holivuda slavilo u Parizu

Ćerka legendarnog rokera Lenija Kravica, Zoi Kravic (30) udala se tokom vikenda za svog dugogodišnjeg dečka Karla Glusmana (31).

Njih dvoje su bili tri godine u vezi kada su odlučili da stanu na "ludi kamen", venčali su se u kući njenog oca u Parizu.

Ovom venčanju, prenose svetski mediji, prisustvovale su brojne poznate ličnosti iz Holivuda, a među zvanicama su bili Nikol Kidman i Kit Urban, Lora Dern, Riz Viterspun, Šajli Vudlin. Venčanju su naravno, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << prisustvovali i ponosni roditelji Leni Kravic i Liza Bone.

Mlada je nosila venčanicu napravljenu samo od perli, a ispod nje je imala bele satenske biciklističke i beli korset.

Zoe i Karl počeli su da se zabavljaju 2016. godine, a upoznali su ih zajednički prijatelji. Ona je, navodno tada, samo tražila neobaveznu vezu.

"Pored njega mogu da budem ona čudna Zoi i da mi ne bude neprijatno. Veoma je opuštajuće da budete pored nekog potpuno prirodni", rekla je ona, prenosi Enews.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.