PREMIJER LIGA Palasu bez Luke mali londonski derbi

Izvor: 011vodič.com, 05.Okt.2019, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle 90 i kusur minuta uzbudljivog fudbala u malom londonskom derbiju, bodovi odlaze na jug prestonice: Vest Hem – Kristal palas 1:2 (0:0).
Na meču Sautempton – Čelsi, naša kladionica nudi kvotu 2.95 za igru 2-2.
U prvom poluvremenu nije bilo golova, ali zato je u nastavku viđen vatromet. “Čekićari” su poveli golom Sebastijena Alera, njegovim četvrtim u sezoni, čime je 25-godišnji Francuz pokazao da je apsolutni pogodak prelaznog roka.
Međutim, >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << Palas je vrlo brzo izjednačio. U odsustvu Luke Milivojevića, koji je meč propustio zbog kartona, ulogu izvođača penala uspešno je preuzeo Patrik van Anholt.
I, kada je sve išlo ka remiju, pojavio se Džordan Aju. Sjajni napadač iz Gane iskoristio je asistenciju Kelija i pogodio za četvrto mesto na tabeli.