Izvor: Danas, 01.Feb.2023, 16:33

Pavle iz Leskovca osvojio teniski turnir u Novom Sadu

Pavle Stojiljković (12), mladi teniser iz Leskovca, osvojio je ovog vikenda turnir u Novom Sadu, u kategoriji do 14 godina. On je, u meču za trofej, pobedio Rusa, Danila Valtera, koji je u najboljih 10 igrača u kategoriji dece do 13 godina.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Danas...

Leskovački teniser osvojio Novi Sad: Pavle Stojiljković pobednik Otvorenog prvenstva do 14 godina

Izvor: JužneVesti.com, 01.Feb.2023

Član leskovačkog Teniskog kluba Šumice Pavle Stojiljković pobednik je Otvorenog prvenstva Novog Sada, pošto je u finalu turnira do 14 godina posle preokreta sa 2:1 (4:6, 6:4, 6:4) savladao Rusa Danila Valtera...12-godišnji Leskovčanin bio je jedini predstavnik sa juga Srbije na turniru održanom...

Nastavak na JužneVesti.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.