Izvor: 025info.rs, 05.Feb.2018, 11:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Košarka: Pazova već zaboravljena. „Dunav“ se okreće ka Banovcima

Košarkaši Dunava su u 15. kolu prvenstva Prve regionalne lige poraženi u Novoj Pazovi rezultatom 52:84 ali konačan rezultat nije realan odnos igre prikazane na terenu.   Protiv realno kvalitetnijeg domaćina Apatinci su krenuli samouvereno i u tim početnim trenutcima održavali rezultatsku ravnotežu sa domaćim timom. To se najbolje pokazalo u drugoj četvrtini u koju je ekipa Dunava ušla sa minusom od 7 koševa (13:20), ali su organizovanom i sugurnom igrom ovaj deo rešili u svoju korist (23:22) pa se na odmor otišlo sa dostižnih šest poena u korist domaćeg tima. „Mala“ pomoć sudija u prvom poluvremenu je pokazala da apatinski tim u ovom susretu ne može da traži ništa sem časnog poraza. Iz tog razloga umesto da „juri rezultat“ trener Šuput je u nastavku pružio šansu igračima sa manjom minutažom, odmarajući igrače prve petorke za utakmicu odluke, koja se narednog vikenda...
Pogledaj vesti o: Košarka

Nastavak na 025info.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 025info.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 025info.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.