Izvor: Kragujevac.rs, 13.Apr.2016, 14:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Asfaltirana Gajeva ulica na Košutnjaku
U toku su završni radovi na tamponjiranju i asfaltiranju Gajeve ulice u Košutnjaku čija je investicija oko 5 miliona dinara. U pitanju je deonica dužine 350 i širine pet metara. Danas su radove na asfaltiranju posetili Nebojša Zdravković, zamenik gradonačelnika i dalibor Jekić, član Gradskog veća za privredu.
Radovi na tamponiranju ove ulice počeli su pre nekoliko dana, a danas radnici Preduzeća za puteve završavaju sa nanošenjem asfalta. Asfaltiranje Gajeve ulice je značajna >> Pročitaj celu vest na sajtu Kragujevac.rs << investicija, ne samo za stanovnike ovog dela grada, već i za privredne subjekte koji posluju na ovom potezu. Nakon završenog asfaltiranja u planu je da se uradi kišni kolektor - najavio je Zdravković, zamenik gradonačelnika.
Prema rečima sugrađana ulica je bila u veoma lošem stanju, asfaltiranjem i ugradnjom kišnog kolektora rešiće se pitanja bezbednosti vožnje ali i odvoda kišne kanalizacije. U firmama koje posluju na ovom potezu zaposleno je više od 150 Kragujevčana.
Ovaj industrijski kompleks živi odavno, a o tome nam govori činjenica da preko 150 Kragujevčana radi u ovom delu grada. Očekujem da, nakon infrastrukturnog sređivanja, koji je i jedan od uslova, dođu nove firme a samim tim i nova radna mesta, dodao je Zdravković.






