Evroliga uživo: Barsa lomi Partizan

Izvor: RTS, 01.Nov.2012, 22:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Barselona - Partizan 78:66 (četvrta četvrtina). Posle egal prvog pluvremena Barselona pojačala gas u nastavku. Katalonci pokušavaju da u trećoj četvrtini prelome meč i za sada im to polazi za rukom. "Crno-beli" na iskušenjima, čeka se odgovor.

22.15 - Na polovini poslednje deonice Barselona ima opipljivu prednost od 12 poena razlika i polako privodi utakmicu kraju.

22.03 - Barselona - Partizan >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << 67:55 (rezultat treće četvrtine).

21.56 - Barselona lomi meč protiv Partizana. U finišu treće četvrtine Katalonci imaju opipljiviju prednost od 59:46.

21.50 - Makabi - Prokom 93:62 (konačan rezultat)

21.46 - Barsa bolje otvorila treću četvrtinu i povela sa 47:42.

21.28 - Barselona - Partizan 37:37 (rezultat na poluvremenu). Velika borba u Kataloniji. Kada se činilo da će Barsa da se odlepi, "crno-beli" uhvatili priključak i došli do izjednačenja.

21.20 - Velika borba se vodi u drugoj četvrtini. Barselona, u finišu deonice, ima prednost od 31:30.

21.04 - Barselona - Partizan 23:15 (rezultat posle prve četvrtine).

20.59 - Barselona odgovorila. U sedmom minutu Barsa došla do izjednačenja 15:15.

20.52 - Posle četiri minuta igre Partizan vodi protiv Barselone sa 13:4.

20.46 - Počeli mečevi: Kaha Laboral - Anadolu Efes, Unikaha - Alba i Real - Kantu.

20.45 - Počeo meč između Barselone i Partizana.

20.40 - Žalgiris - Armani 92:87 (konačan rezultat); Fenerbahče - Panatinaikos 73:64 (konačan rezultat).

20.24 - Makabi - Prokom 27:15 (Rezultat posle prve četvrtine).

20.20 - Fenerbahče - Panatinaikos 58:41 (Rezultat posle treće četvrtine).

20.00 - Počeo meč Evrolige između Makabija i Prokoma.

19.50 Žalgiris-Armani 72:65 (rezultat posle treće četvrtine)

19.40 - Fenerbahče - Panatinaikos 42:29 (rezultat posle prvog poluvremena).

19.30 -  Žalgiris-Armani 47:51 (rezultat posle prvog poluvremena).

19.20 - Fenerbahče - Panatinaikos 19:17 (rezultat posle prve četvrtine).

19.02 - Žalgiris–Armani 20:27 (rezultat posle prve četvrtine).

19.00 - Počeo meč Evrolige između Fenerbahčea i Panatinaikosa.

18.45 - Počeo meč Evrolige između Žalgirisa i Armanija.

Na meču protiv CSKA u Beogradu Dule Vujošević nije najavljivao čudo, ali je Partizan bio na korak da ga, ipak, napravi. Slično je i večeras kada srpski šampion gostuje moćnoj Barseloni.

U elitnom takmičenju Partizan ove sezone još nije zabeležio pobedu, Barsa sigurno nije tim protiv koga će tako nešto biti lako, ali predaje nema.

"Od svojih igrača ću zahtevati, kao i uvek, da pruže maksimum i odigraju hrabro, jer nemaju čega da se plaše. Svaka utakmica ovog tipa je najbolja moguća škola, a besplatne škole nema nigde. Sigurno ćemo se dobro pripremiti u smislu analize igre protivnika, psihologije i svega ostalog. Svaki rezultat, osim njihove pobede, bio bi pravo čudo. Ipak, mi smo nekoliko puta napravili čudo i nada, kao i uvek, postoji", rekao je Vujošević.

Na početku Evrolige, Barselona ima maksimalne tri pobede, a protiv Partizana izabranici Ćavija Paskvala očekuju nastavak trijumfalne serije.

Utakmica počinje u 20.45. Promene rezultata pratite na našem portalu.