Izvor: Radio Dunav, 23.Feb.2018, 11:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VEČE KUBANSKO-BRAZILSKE MUZIKE U ORGANIZACIJI UG “MOJ APATIN”

Udruženje građana “Moj Apatin” u subotu 17. marta, u velikoj sali Kulturnog centra u Apatinu organizuje veče kubansko-brazilske muzike.
Na ovom svojevrsnom muzičkom događaju čiji je početak zakazan za 20 sati nastupiće mlada džez pevačica Nevena Reljin i Aleksandar Dujin Orchestra sa specijalnim gostom Lazarom del Torom na perkusijama.
Gostujući u programu radio Dunava ,Vladimir Simin, predsednik UG ,,Moj Apatin>> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Dunav << je pozvao građane da ne propuste ovaj zanimljiv i nesvakidašnji događaj.

play pause


mute unmute


Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.


Program je sačinjen od izvornih kubanskih i brazilskih kompozicija u samba, bosa nova, bolero, konkao i mambo muzičkim formama, u aranžmanima za kvintet koje je napisao Aleksandar Dujin.
Sve odabrane kompozicije su nastale u periodu između 1930. i 1960. godine prošlog veka tako da predstavljaju svojevrsnu prezentaciju tradicionalne muzike Kube i Brazila tog vremena.
Muzika sačinjena od emocija i različitih latino ritmova, kombinovana s prelepim melodijama i harmonijama karakterističnim za Kubu i Brazil će svakog posetioca na trenutak povesti u tople predele latino sveta.
Ulaznice u pretprodaji, po ceni od 600 dinara mogu se nabaviti u Sigurnoj kući, Branka Radičevića 10 u Apatinu, a  sve detalje i potrebne informacije možete pronaći na fejsbuk stranici udruženja građana ” Moj Apatin”.
Pogledaj vesti o: Pivo

Nastavak na Radio Dunav...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Dunav. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Dunav. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.