Izvor: 025info.rs, 01.Apr.2014, 20:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Janjićev šou u Sentomašu, častan poraz Apatinaca

U derbi meču 12. kola Vojvođanske futsal lige KMF Srbobran savladao je KMF Apa-futsal iz Apatina rezultatom 8:2 (2:0). Očekivan poraz Apatinaca u Srbobranu. Protiv lidera i najboljeg tima u ligi nije se moglo više s obzirom na povrede i izostanak važnih igrača. Prvo poluvreme je proteklo u otvorenoj igri i u tom periodu igre viđen je veliki broj neverovatnih promašaja, imali su domaćini svoje šanse, ali svakako da i Apatinci treba da žale zbog neiskorišćenih šansi Danića, Delića i Marčete. Janjić je u finišu prvog dela igre postigao dva pogotka za svoj tim, te se na odmor otišlo sa rezultatom 2:0 za Srbobran. U nastavku meča viđen je veliki broj golova, Srbobran je zasijao punim sjajem, a čast Apatinaca spašava dvostruki strelac Strahinja Delić. Ovaj poraz svakako nije prijatan za pulene trenera Mirka Dubaića ali može se reći da je planiran, jer je kvalitet domaćeg tima...
Pogledaj vesti o: Apatin