Izvor: Sportske.net, 13.Dec.2016, 22:36 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voša menja Statut - Odlazi aktuelna Uprava!
Skupština fudbalskog kluba Vojvodina odbila je predlog Upravnog odbora vezano za promenu Statuta i prihvatila predlog grupe delegata zbog čega će aktuelno rukovodstvo podneti ostavke.
Fudbalski klub Vojvodina mogao bi da se nađe u ozbiljnom problemu pred pauzu u domaćem šampionatu pošto je Skupština večeras odbila predlog izmene Statuta koji je podneo Upravni odbor.
Više o razlozima zbog kojih je predložena promena Statuta mogli ste da pročitate OVDE, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a članovi Uprave najavili su da će se povući ukoliko njihova inicijativa ne prođe na Skupštini.
Večeras je na sednici Skupštine u novosadskom "Spensu" za predlog članova Uprave glasalo samo 13 delegata od 55 prisutnih, nakon čega je na glasanje stavljen predlog Skupštinara.
Za predlog članova Skupštine glasalo je 46 delegata, dvojica su bili protiv, a sedmorica uzdržanih.
Portal "Mondo" prenosi da je predsednik Poslovnog tima FK Vojvodina Dragoljub Zbiljić podneo ostavku nakon večerašnje Skupštine, a isto se očekuje i od aktuelnog predsednika Vojislava Gajića i njegovih najbližih saradnika.
Da će Vojislav Gajić podneti ostavku potvrđeno je tokom večeri, pošto su mediji pozvani na vanrednu konferenciju za medije "povodom podnošenja ostavke članova UO na čelu sa predsednikom".
Jedina pozitivna okolnost u novonastaloj situaciji biće to što će eventualne promene u rukovodstvu novosadske Vojvodine moći da budu obavljene za vreme zimske pauze kako ne bi bilo većeg uticaja na rezultate ekipe.
Pogledaj vesti o: Fudbal











