Izvor: RTS, 07.Okt.2022, 19:20

Remi Radnika i Novog Pazara, "večiti" na terenu u nedelju

Remijem između Radnika i Novog Pazara u Surdulici počelo je 14. kolo fudbalske Superlige Srbije. Ostale utakmice ovog kola igraju se za vikend, a Zvezda i Partizan mečeve igraju u nedelju.
Utakmicom između Radnika i Novog Pazara u Surdulici počelo je 14. kolo Superlige Srbije u fudbalu, na kraju ovog meča viđena je podela bodova - 1:1.

Prvi gol u Surdulici postigao je >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Miloš Spasić za ekipu domaćina u 13. minutu meča.
Dvadeset minuta kasnije Slobodan Rubežić je postigao gol za izjednačenje i postavio konačan rezultat.
Novi Pazar je od 59. minuta igrao sa igračem manje, jer je defanzivac Filip Jović dobio drugi žuti karton.
Derbi 14. kola domaće lige igra se u Novom Sadu gde Vojvodina dočekuje ekipu TSC iz Bačke Topole u subotu od 19.00 časova.
Zvezda u nedelju od 15.30 na svom terenu igra protiv Spartaka iz Subotice, dok Partizan istog dana gostuje ekipi Voždovca u 19.30 časova.
U ponedeljak Radnički iz Kragujevca gostuje u Nišu svom imenjaku.