Izvor: Beta, 21.Okt.2014, 15:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Na severnoj tribini samo navijači Bešiktaša
BEOGRAD, 21. oktobra 2014. (Beta) - Fudbalski klub Partizan saopštio je u utorak da će na utakmici Lige Evrope protiv Bešiktaša na severnoj tribini stadiona u Humskoj biti smešteni samo navijači turske ekipe.
Navijači Partizana, koji imaju ulaznice za severnu tribinu, moći će da udju na istočnu tribinu, sektor S, dodaje se u saopštenju Partizana.
Meč trećeg kola Grupe C lige Evrope izmedju Partizana i Bešiktaša igra se u četvrtak od 21.05.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











