Izvor: B92, 10.Dec.2014, 14:33 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Saut Park: Na redu su Igi, Tejlor, Majli, Anđelina
Tvorci popularnog crtanog filma Saut Park su najžustriju epizodu ostavili za kraj serijala koja je ujedno i praznična epizoda u kojoj niko nije ostao nepomenut.
U najnovijoj epizodi koja će se prikazivati 11. deccembra pojavljuju se mnoge poznate ličnosti kao što su reperka Igi Azelija, pevačice Majli Sajrus, Tejlor Svift, Lejdi Gaga, grupa U2, glumac Al Paćino, komičar Bil Kozbi kao i pokojni legendarni pevači Kurt Kobejn, Majkl Džekson i Elvis Prisli.
Zapravo >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ceo ovaj serijal Saut Parka bio je posvećen poznatim ličnostima koje su dominirale tokom 2014. godine, kao i temama koje su bile aktuelne.
Kreatori popularnog crtaća su stigli čak do osamnaestog serijala i čini se kako im inspiracije ne manjka.








