Šašavi svatovi – mladenci na svadbu došli biciklom

Izvor: Naša Svadba, 24.Sep.2014, 15:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Šašavi svatovi – mladenci na svadbu došli biciklom

Prije nekoliko dana dvoje mladenaca iz Đakova postali su prava senzacija. Naime, pred gradsku vječnicu na svadbu su zajedno s ostatkom svatova došli biciklom!

Umjesto truba automobila, svatovska kolona zvonila je zvončićima. A ni mladenci nisu bili tipično odjeveni – nosili su starke na nogama, a mlada je umjesto vjenčanice odjenula suknjicu od tila i crvenu majicu. -  Na ovu ideju došla je moja buduća supruga. Sjajna zamisao i ostao sam paf! Što je najveća fora, mi smo svatove napravili vrlo skromno, sve zajedno koštat će nas oko tri tisuće kuna – komentirao je mladoženja kasnije novinarima njihov neobičan pothvat.
Naime, svadbu su u krugu najbližih prijatelja i obitelji prvo slavili doma, a onda se...

Nastavak na Naša Svadba...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Naša Svadba. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Naša Svadba. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.