Nisam se mnogo promenila od dvadesetih

Izvor: B92, 30.Dec.2014, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Nisam se mnogo promenila od dvadesetih"

Glumica koja se 1998. godine proslavila ulogom u seriji “Dawson’s Creek“, a sa samo 16 godina već ušla u svet glume priznaje da se nije mnogo promenila.

I pored uloga u mnogim filmovima Kejti Holms najviše se proslaivla brakom sa glumcem Tomom Kruzom. Ona je više o tome pričala u novom broju februarskog izdanja magazina ’Red’.

“Nisam se mnogo promenila od svojih dvadesetih godina. I dalje kupujem previše farmerki. Ne vezujem se previše, mislim emotivno“, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izjavila je.

Tridesetšestogodišnja brineta, koja ima osmogodišnju ćerku Suri iz braka sa poznatim glumcem je takođe jedna od retkih poznatih ličnosti koja nema društvene mreže.

“Vreme društvenih mreža i kamera je veoma zanimljivo za umetnike. Nikada ne znaš kako će te prikazati i koju će priču prikačiti uz tvoju sliku. Ne obraćam previše pažnje na to, jer onda ne bih prestajala da brinem“

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.