SUPERLIGA SRBIJE Čuki malo dva gola viška

Izvor: 011vodič.com, 14.Sep.2019, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog igrali su na Dušanovcu nerešeno 2:2 u osmom kolu Super lige Srbije.
Kvota na pobedu TSC iz Bačke Topole protiv Mačve je 1.50. Meč se igra u nedelju od 19 časova.
U dinamičnoj utakmici na krovu TC Stadion viđeno je dosta uzbuđenja, a gosti s Banovog brda su pola sata pre utakmice imali vođstvo od dva gola, međutim, tim Aleksandra Veselinovića nije uspeo da osvoji tri boda.
Vodeći gol za Čukarički postigao je Luka Stojanović >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << u 34. minutu, da bi na 2:0, posle samo 30 sekundi u igri, povisio Veljko Birmančević u 60.
Domaćin je vrlo brzo stigao do izjednačenja, pošto je već u 62. minutu Miloš Stojčev smanjo zaostatak, da bi izjednačenje i konačan rezultat u 65. postavio Nemanja Nikolić.
Čukarički je posle ovog remija četvrti sa 16 bodova, dok je Voždovac 10. sa osam. Nešto ranije danas Javor je sa 3:0 pobedio Rad, dok je Napredak u Surdulici sa 4:1 slavio protiv Radnika.
SUPERLIGA SRBIJE – 8. kolo
Crvena zvezda – Inđija 2:1 (0:1)
(Pavkov 88 penal, 90 penal – Tomić 35)
Javor – Rad  3:0 (1:0)
(Maričić 25, Petković 63, Mrkaić 66)
Radnik – Napredak 1:4 (1:2)
(Makarić 36 penal – Bjeloš 9, Ivanović 16, Zec 67 penal, 76)
Voždovac – Čukarički 2:2 (0:1)
(Stojčev 63, Nikolić 66 – Stojanović 34, Birmančević 60)
(Mihajlović 9 – Matić 33, Devetak 77)

The post SUPERLIGA SRBIJE Čuki malo dva gola viška appeared first on Magazin o pop kulturi i zvezdama.