Izvor: S media, 09.Avg.2011, 19:15 (ažurirano 02.Apr.2020.)
En Hatevej se ne boji starenja!
Američka glumica En Hetevej rekla je da se ne boji starenja iako ulazi u mlađe srednje doba.
Američki mediji su preneli da se mlada glumica En Hatevej ne boji starenja. Iako ulazi u mlađe srednje doba, kaže da se oseća bolje nego ikada.
- Svakog dana se osećam bolje nego prethodnog. Imam više samopouzdanja i to je dobra stvar, rekla je glumica koja u novembru puni 29 godina.
Ona je objasnila da, čak, vidi slobodu u tom proteku vremena i da ne >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << mora sve da bude isplanirano.
En Hatavej iz zatvora maltretira bivši dečko
Džejn Fonda mislila da će umreti u 20-toj!
Nova glumica u seriji "Doktor Haus"
- Evo, uzmite na primer Meril Strip. Žena izgleda bolje nego ikada i sigurno nije bila opterećena time da se uda i izrodi decu do svoje 30. godine. Mislim da malo preterujemo sa tim strahom od starenja, zaključila je Hatevej.
Mlada glumica je prosto blistala u zlatno-crnoj haljini dizajnera Aleksandra Mekvina, na sinoćnoj premijeri romantične drame "Jednog dana" u Njujorku.












