Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 18.Okt.2020, 20:46

Prva ovosezonska pobeda odbojkašica Kleka

Odbojkašice Kleka upisale su prvu ovosezonsku pobedu. Posle četiri seta bile su bolje od Jedinstva iz Stare Pazove, u šestom kolu superlige.

Domaće su u prvom setu, predvođene Miljanom Bogdanović, maksimalno iskoristile greške gošći i stigle do prednosti, prepustivši im samo 17 poena.

Period najbolje igre Pazovčanki bio je u drugom setu, kada su bez većih problema izjednačile rezultat, uz 19 izgubljenih poena.

Najviše uzbuđenja viđeno je u trećem >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << periodu igre kada su Zrenjaninke ispustile ubedljivu prednost u finišu seta, ali su zahvaljujući manjem broju grešaka, povele dva seta na razliku – 26:24.

Na početku četvrtog seta, odlična igra u polju, na obe strane terena. Odlično je igrala Jana Pavlović, najefikasnija na meču sa 17 poena, dok je odlično delila lopte tehničarka Marija Miljević.

Ona je sjajnim servisima donela ubedljivu prednost svojoj ekipi, za konačnih 25:16 u četvrtom setu i tri boda.

Prvom pobedom u superligi, Klek je pobegao sa dna tabele, uoči gostovanja kod neporaženog TENT-a u 7.kolu. Šestoplasirano Jedinstvo u Staroj Pazovi dočekuje lidera prvenstva, ekipu Uba.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.