Izrešetan auto na Detelinari, dvoje ranjeno

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 14.Sep.2014, 12:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Izrešetan auto na Detelinari, dvoje ranjeno

Policijska uprava u Novom Sadu saopštila je danas da je noćas, u Rumenačkoj ulici, nepoznata osoba iz vatrenog oružja lakše ranila jednog 26-ogodišnjeg i jednog 23-ogodišnjeg Novosađanina.

U saopštenju se navodi da su povređeni mladići medicinski zbrinuti u Urgentnom centru Kliničkog centra Vojvodine.

"Na licu mesta je izvršen uviđaj, a nadležno tužilaštvo je događaj kvalifikovalo kao teško ubistvo u pokušaju", kaže se u saopštenju i dodaje da novosadska >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << kriminalistička policija intenzivno radi na rasvetljavanju ovog događaja.

U Urgentnom centru Kliničkog centra Vojvodine rečeno je Tanjugu da su noćašnjoj pucnjavi povređena dva muškaraca - D. M. (26) i M.R. (23) - obojica iz Novog Sada.

D.M. je zadobio prostrelnu ranu desne butine, stabilnog je stanja i zadržan je na Klinici za ortopediju, dok je M.R. lakše povređen jer ga je metak samo okrznuo po desnoj potkolenici i otpušten je na kućno lečenje.

Lokalni mediji su javili da o pucnjavi na Detelinari. Kako prenose, za sada nepoznati muškarac, za kojim policija intenzivno traga, ispalio je više hitaca u pravcu automobila i tom prilikom je ranio dva lica.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Povezane vesti

Izrešetan auto na Detelinari, ranjena dva mladića

Izvor: Radio 021, 14.Sep.2014

Nepoznati napadač ispalio je sinoć u automobil na Detelinari više hitaca i tom prilikom ranio mladiće koji su se nalazili u vozilu, saznaje 021.rs.

Nastavak na Radio 021...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.