Het-trik Milera za novu pobedu Bajerna

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Nov.2014, 20:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Bajerna pobedili su danas u Frankfurtu domaći Ajntraht sa 4:0 (1:0) u utakmici 11. kola Bundeslige.

Bajern je do osmog trijumfa u šampionatu došao nakon het - trika Tomasa Milera.

Miler je mrežu protivnika pogodio u 23, 64. i 67. minutu, dok je konačan rezultat postavio Đerdan Šaćiri u finišu meča.

Bajer je u Leverkuzenu odigrao bez golova sa Majncom, a Šalke nakon poraza od Frajburg (2:0) nastavio sa promenljivim partijama.

Zanimljiv >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << meč i čak sedam golova viđeno je u Hofenhajmu, gde je Keln pogotkom Olkovskog u 83. minutu došao do sva tri boda - 3:4

Rezultati i strelci 11. kola Bundeslige:

Augzburg - Paderborn 3:0 (Verner 7, 47, Kalsen-Braker 69)

Bajer Leverkuzen - Majnc 0:0

Ajntraht Frankfurt - Bajern 0:4 (Miler 23, 64, 67, Šaćiri 86)

Frajburg - Šalke 2:0 (Gunter 22, Šmid 68)

Hofenhajm - Keln 3:4 (Šalai 2, Firminjo 39, 45 - Olkovski 5, 83, Leman 12, Udžah 35)