Zaječar: Uhapšen zbog nasilja u porodici

Izvor: B92, 06.Jul.2015, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaječar: Uhapšen zbog nasilja u porodici

Zaječarska policija uhapsila je M. C. (38) iz okoline tog grada, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Kako se navodi, osumnjičeni je "bezobzirnim ponašanjem ugrožavao spokojstvo supruge, s kojom je u brakorazvodnoj parnici, tako što je sekirom polomio nekoliko komada nameštaja".

Dodaje se da je osumnjičeni, kome je određeno zadržavanje do 48 časova, uz krivičnu prijavu sproveden osnovnom javnom tužiocu u Zaječaru.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.