Vulin: Oni koji su pustili Šešelja danas su razočarani

Izvor: Radio 021, 15.Nov.2014, 20:16   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vulin: Oni koji su pustili Šešelja danas su razočarani

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin smatra da su oni koji su lidera Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja pustili iz Haškog tribunala, a nisu to uradili pre godinu dana, verovatno veoma razočarani brojem ljudi koji je iz čitave Srbije on uspeo da prikupi na mitingu u Beogradu.

"Ono što je rekao ne zaslužuje komentar. Dnevnik uvreda će se svakako nastaviti ali ono što jeste važno i treba da kažemo da je ovo kraj priče", >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << izjavio je Vulin.

On je rekao da više ne treba govoriti o nekakvoj velikoj političkoj snazi Šešelja, ali treba govoriti o tome da svako vraćanje mržnje u naš svakodnevni život i naš svakodnevni govor može izazvati samo nevolju i samo nesreću.

"Iskreno se nadam da oni koji su Vojislava Šešelja pustili, a pre godinu dana nisu, pod istim razlozima i istim opravdanjima, neće insistirati da ga vratimo da ne bi izazivali nesreću koju Šešelj sam stalno priziva i stalno pokušava da dozove", naveo je Vulin.

Nastavak na Radio 021...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.