Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 24.Sep.2010, 14:11 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Vrbasu ukradena tabla s Pajtićevim imenom
VRBAS -
Ukradena je tabla u Vrbasu, na kojoj je pisalo da je nedavno obnovljeni most na Velikom bačkom kanalu otvorio premijer Vojvodine Bojan Pajtić, potvrđeno je agenciji Beta u policiji.
"Policija je obaveštena da je tabla nestala i tragamo za počiniocima", rečeno je u policiji.
Most je Pajtić otvorio 14. septembra i svečano otkrio tablu sa natpisom: "Sanirani drumsko-betonski most predao je na upotrebu građanima Vrbasa predsednik Vlade AP Vojvodine dr >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << Bojan Pajtić. 14. 09. 2010."
U kabinetu pokrajinskog premijera agenciji Beta je rečeno da nisu obavešteni o krađi table.
Direktor Javnog preduzeća "Direkcija za izgradnju" Davor Krmpot saopštio je da je tabla uklonjena nakon što je prethodne noći znatno oštećena, te kako ne bi više bila predmet spekulacija u javnosti kao do sada, saopšteno je na sajtu Opštine Vrbas.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...












