Sindi propevala u Velikom bratu

Izvor: Vesti-online.com, 31.Mar.2013, 17:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sindi propevala u "Velikom bratu"

Ivana Stamenković Sindi je boravak u “Velikom bratu“ iskoristila da se predstavi i kao pevačica, pa je na žurci otpevala svoju novu pesmu “Telo gori”.

U kožnim pantalonama i majici ispod koje nije nosila grudnjak, bivša “modelsica” imala je punu pažnju mušakaraca, dok je ženski deo ekipe uglavnom bio ravnodušan, sa izuzetkom Ave Karabatić, koja je čak pokušala i da otpeva refren pesme. Kako je najavila, Sindi će posle rijalitija za ovaj singl snimiti i spot, koji će režirati Dejan Milićević.

Pogledajte kako Sindi izvodi numeru “Telo gori”:

Nastavak na Vesti-online.com...



Povezane vesti

Sindi propevala u "Velikom bratu"

Izvor: Dzungla.org, 31.Mar.2013

Ivana Stamenković Sindi je boravak u “Velikom bratu“ iskoristila da se predstavi i kao pevačica, pa je na žurci otpevala svoju novu pesmu “Telo gori”.... Opširnije na Vesti online / Scena / Rijaliti /

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.