Izvor: Vesti-online.com, 31.Mar.2013, 17:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sindi propevala u "Velikom bratu"
Ivana Stamenković Sindi je boravak u “Velikom bratu“ iskoristila da se predstavi i kao pevačica, pa je na žurci otpevala svoju novu pesmu “Telo gori”.
U kožnim pantalonama i majici ispod koje nije nosila grudnjak, bivša “modelsica” imala je punu pažnju mušakaraca, dok je ženski deo ekipe uglavnom bio ravnodušan, sa izuzetkom Ave Karabatić, koja je čak pokušala i da otpeva refren pesme. Kako je najavila, Sindi će posle rijalitija za ovaj singl snimiti i spot, koji će režirati Dejan Milićević.
Pogledajte kako Sindi izvodi numeru “Telo gori”:
Nastavak na Vesti-online.com...
Sindi propevala u "Velikom bratu"
Izvor: Dzungla.org, 31.Mar.2013
Ivana Stamenković Sindi je boravak u “Velikom bratu“ iskoristila da se predstavi i kao pevačica, pa je na žurci otpevala svoju novu pesmu “Telo gori”.... Opširnije na Vesti online / Scena / Rijaliti /







