Izvor: Telegraf.rs, 31.Mar.2013, 16:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
TELO GORI: Sindi propevala u “Velikom bratu” (VIDEO)
Nekadašnja članica grupe "Models" ukućanima je predstavila svoju novu pesmu, za koju će posle izlaska iz rijalitija snimiti spot, koji će režirati Dejan Milićević
Pogledaj vesti o: Veliki Brat
Povezane vesti
Sindi propevala u "Velikom bratu"
Izvor: Vesti-online.com, 31.Mar.2013
Ivana Stamenković Sindi je boravak u “Velikom bratu“ iskoristila da se predstavi i kao pevačica, pa je na žurci otpevala svoju novu pesmu “Telo gori”...U kožnim pantalonama i majici ispod koje nije nosila grudnjak, bivša “modelsica” imala je punu pažnju mušakaraca, dok je ženski deo...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









