
Izvor: RTS, 23.Apr.2021, 09:33
Sastanak Vučića i Masa u Predsedništvu Srbije
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je u Beogradu ministra spoljnih poslova Nemačke Hajka Masa.
Sastanak u Predsedništvu Srbije počeo je u devet sati, a na njemu učestvuju i ministar spoljnih poslova Nikola Selaković i ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović.
Mas je juče boravio u Prištini, a uoči dolaska u Beograd poručio je da želi da utvrdi kako Nemačka može da podrži dijalog za normalizaciju odnosa Beograda i Prištine
On je sinoć doputovao je u zvaničnu posetu Srbiji. Na beogradskom aerodromu dočekao ga je ministar Selaković.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.