
Izvor: B92, 01.Avg.2021, 17:36
Prva žrtva nevremena u Bihaću; Poginuo muškarac VIDEO
Bihać -- Današnje olujno nevreme koje je pogodilo severozapad BiH, odnelo je i prvu žrtvu.
Ova informacija je potvrđena iz MUP-a USK. Kako piše portal "Avaza", u Bihaću je stradao muškarac.
Snažno olujno nevreme praćeno kišom zahvatilo je danas Bihać, Cazin i Veliku Kladušu kao i druga mesta na severozapadu Bosne i Hercegovine.
U Bihaću je usled snažnog nevremena koje je trajalo od 20 minuta do pola sata, oboreno nekoliko stabala.
Na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << teren su izašle ekipe hitne pomoći, policija i vatrogasci. Snažno nevreme je pogodilo i Cazin, gde je jaka kiša praćena vetrom lomila krovove po kućama, drveće i ograde.
Od siline vetra i oluje oboreno je jedno teretno vozilo.
Olujno nevreme pogodilo je danas i Prijedor gde su jaki udari vetra jačine između 50 i 70 kilometara na sat čupali drveće i skidali krovove.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Nevrijeme odnijelo jedan život u BiH: Poginuo muškarac u Bihaću
Izvor: Nezavisne Novine, 01.Avg.2021
BIHAĆ - U velikom nevremenu koje je danas pogodilo područje Bihaća poginula je jedna osoba nakon što je na nju pala grana sa drveta, potvrđeno je za Klix.ba u MUP-u Unsko sanskog kantona.
POGINUO MUŠKARAC U BIHAĆU Nevreme odnelo prvu žrtvu u BiH
Izvor: Blic, 01.Avg.2021
U jakom olujnom nevremenu koje je danas pogodilo Bihać smrtno je stradao Viktor Dellamea (55), piše Avaz.