Pruga Beograd-Bar ponovo prohodna

Izvor: RTS, 20.Jun.2013, 13:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pruga Beograd-Bar ponovo prohodna

Ponovo uspostavljen saobraćaj na pruzi Beograd-Bar, kod Valjeva. Saobraćaj bio obustavljen, pošto su juče iskliznula dva vagona putničkog voza na tom delu pruge.

Posle jučerašnjeg iskliznuća dva vagona putničkog voza na pruzi Beograd-Bar, kod Valjeva, saobraćaj na tom delu pruge uspostavljen je oko 11.30 sati, potvrđeno je RTS-u u "Železnicama Srbije."

Vagoni su juče iskliznuli iz šina na deonici pruge između Valjeva i Kosjerića, a tom prilikom niko nije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << povređen.

Voz je saobraćao iz Prijepolja za Beograd, a vagoni su iskliznuli iz šina nešto posle 16 sati između železničkih stanica Lastra i Valjevski Gradac, saopšteno je iz "Železnica Srbije".

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.