Popravka saobraćajne signalizacije u Beogradu

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 11.Okt.2010, 10:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Popravka saobraćajne signalizacije u Beogradu

BEOGRAD -

Oštećenja na vertikalnoj i horizontalnoj saobraćajnoj signalizaciji, nastala u izgredima tokom održavanja Parade ponosa u Beogradu, biće sanirana zaključno sa današnjim danom, saopštila je gradske uprave.

Ekipe "Gradske čistoće", "Zelenila - Beograd", "Parking servisa" i "Beograd puta" očistile su grad od posledica višečasovnog sukobljavanja protivnika Parade ponosa sa policijom, navedeno je u saopštenju.

Intenzivno se radilo na čišćenju >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << saobraćajnica, pešačkih tokova i zona i parkovskih površina, kako bi se život u gradu što pre normalizovao.

Sanacije oštećenja na saobraćajnoj signalizaciji počela je juče od 15 časova, navedeno je u saopštenju, u kome se ističe da su gradske saobraćajnice otvorene za saobraćaj od 17 časova.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.