Izvor: Nezavisne Novine, 03.Dec.2015, 19:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Organizator napada u Parizu prošao kroz Budimpeštu
PARIZ - Jedan od glavnih organizatora napada u Parizu prošao je prethodno kroz Mađarsku i Budimpeštu, rekao je danas Janoš Lazar, šef kabineta mađarskog premijera Viktora Orbana.
Lazar je rekao novinarima da je taj muškarac prošao kroz željezničku stanicu u istočnom dijelu grada.
Šef Orbanovog kabineta nije želio da kaže ime te osobe, niti kada je tačno bila u Budimpešti.
"Mogu da potvrdim, na osnovu aktuelnih informacija mađarske tajne službe, da je jedan od glavnih organizatora napada u Parizu bio u Budimpešti", rekao je Lazar.
Nastavak na Nezavisne Novine...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











