Nema gužvi, pazite na udarne rupe

Izvor: Glas javnosti, 13.Avg.2012, 10:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nema gužvi, pazite na udarne rupe

BEOGRAD - Na srpskim drumovima saobraćaj je jutros umerenog intenziteta i obavlja se uz povoljne vremenske uslove, saopštio je Auto-moto savez Srbije.

Na putevima trasiranim kroz klisure i stenske useke, učestala je pojava odrona.

Valja obratiti pažnju i na udarne rupe koje, pri nešto većim brzinama, mogu da oštete vozilo, ali i da ugroze bezbednost vozača i njihovih saputnika.

Na graničnim prelazima zadržavanja putničkih vozila su oko 30 minuta. Na >> Pročitaj celu vest na sajtu Glas javnosti << deonicama na kojima se izvode radovi,  režim saobraćaja je izmenjen i usporen.

Zbog radova rehabilitacije autoputa E-75 na prolasku kroz Beograd za saobraćaj je zatvorena kolovozna traka, smer Beograd-Niš u dužini od kilometar, od pasarele kod Hitne pomoći do petlje Autokomanda.

Na ovom delu, saobraćaj će se obavljati dvosmerno kolovoznom trakom namenjenom kretanju od Niša ka Beogradu i to, dve trake u smeru ka Beogradu i jedna u smeru ka Nišu. Završeni su radovi na autoputu E-75 kod Bubanj potoka i saobraćaj u potpunosti normalizovan. U toku je rehabilitacija starog mosta preko Dunava kod Beške na autoputu E-75 Beograd-Novi Sad. Saobraćaj se obavlja dvosmerno preko novog mosta, uz ograničenje brzine.

Nastavak na Glas javnosti...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.