Izvor: Nezavisne Novine, 11.Mar.2017, 21:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igokea deklasirala Partizan, Zvezda "bira" rivala u polufinalu

ALEKSANDROVAC - Košarkaši Partizana izgubili su na gostovanju ekipi Igokee 70:64 (28:17, 16 :17, 9:16, 17:14), čime su ugrozili treće mjesto na tabeli ABA lige u nepotpunom 26. kolu na Jadranu.

Igokea je pobjedom nad Partizanom, ovu sezonu završila na 5. mjestu na tabeli.

Partizan je porazom u Laktašima izgubio sve šanse da se domogne druge pozicije i prednosti domaćeg terena u polufinalu plej-ofa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u slučaju kiksa Cedevite, pa sada od meča Crvene zvezde i Budućnosti zavisi da li će biti treći ili četvrti.

Crvena zvezda drži stvari u svojim rukama i može da "bira" rivala u polufinalu, u slučaju pobjede nad Podgoričanima igraće baš protiv njih, dok bi poraz značio duel vječitih rivala u doigravanju.

Partizan je protiv Igokee imao samo dvojicu sa dvocifrenim brojem poena, Branislava Ratkovicu sa 14 i Vilijama Hečera sa 12, dok je kod pobjedničkog tima najbolji bio Vuk Radivojević sa 20.

Košarkaši Partizana regionalni dio sezone završili su sa skorom 19-7.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.