
Izvor: Vesti-online.com, 02.Nov.2018, 14:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Glumica priznala: Bolje mi ide sa ženama!
Glumica Amber Herd je pažnju javnosti dobila zahvaljujući filmu "Rum Diaries", u kojem je glumila pored Džonija Depa s kojim je kasnije bila u braku.
Petogodišnja veza s fotografkinjom Tasjom van Re je prekinuta, baš kao i Džonijeva veza s Vanesom Paradi. Par se venčao ali ubrzo i rastao zbog navodnog Džonijevog nasilja nad poznatom glumicom. Amber je sada u intervjuu za magazin "Mari Kler2 otkrila da su žene bolje kao partneri.
"Imam više ukusa kada su žene >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << u pitanju. I sreće. Ne znam šta je tačno to što me privlači, možda zdrav odnos", rekla je glumica koja je posle Depa bila sa Ilonom Maskom i Vitom Šnabelom.
Amber je otkrila i da je bila na meti kritika LGBT zajednice zbog veze s holivudskim glumcem, ali i dodala da je svojevremeno zamalo bila maska glumcu koji je krio da je gej.
"Prijateljica me je zamolila da izađem na večeru s njim 'jer on ceni privatan život'. Krio je da je gej", rekla je Amber ne otkrivši ko je u pitanju.
Nastavak na Vesti-online.com...