EL: Odbojkašice bronzane, titula Čehinjama

Izvor: Vesti-online.com, 06.Jul.2012, 22:08   (ažurirano 02.Apr.2020.)

EL: Odbojkašice bronzane, titula Čehinjama

Ženska ordojkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju u Evropskoj ligi, pošto je danas u Karlovim Varima u meču za treće mesto savladala selekciju Holandije sa 3:1 (25:23, 25:15, 23:25, 25:13).

Utakmica je trajala jedan sat i 41 minut, a odigrana je pred oko 800 gledalaca.

Srbija je osvojila četvrtu uzastopnu medalju u Evropskoj ligi, a pošto je sasvim zasluženo pobedila Holandiju rezultatom 3:1.

Naše odbojkašice su bile bolje tokom celog >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << susreta, a nedostatak koncentracije i povremene oscilacije dovele su do gubitka jednog seta. Najefikasnije su bile Mihajlović sa 25 poena, Rašić je ostvarila 19, a Brakočević 12 poena.

Srbije je u prethodne tri godine osvojila tri zlatne medalje, a ovogodišnja titula pripala je odbojkašicama Češke koje su u finalu savladale Bugarsku sa 3:0, po setovima 26:24, 25:18, 25:23.

Konačan plasma EVropske lige u odbojci:

1. Češka

2. Bugarska

3: Srbija

4. Holandija

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.